Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Visi Mārtiņi brauks Gulbenes – Alūksnes bānītī par brīvu

Šo sestdien - 7. novembrī Gulbenes - Alūksnes šaursliežu dzelzceļš aicina apmeklēt tradicionālo Mārtiņdienas ieskaņas pasākumu, īpaši tiek gaidītas ģimenes ar bērniem un visi Mārtiņi.

 

Svētku brauciens no Gulbenes stacijas sāksies plkst. 13.25, brauciena laikā viesi tiks iepazīstināti ar Mārtiņdienas tradīcijām. Pie Papardes stacijas varēs izvingrināt balsi un izkustināt kājas jautrā dancī kopā ar folkloras kopu „Madava" un deju kolektīvu „Klabdancis".

 

Kopīgi degustēsim Bānīša putru, kā arī jautri pavadīsim laiku pie ugunskura, uz kura varēs uzcept arī pašu sarūpēto maltīti. Spilgtu un aktīvu Mārtiņdienas svētku pēcpusdienu palīdzēs nodrošināt kaziņa Līna, gailis Mārtiņš un trusis Baltļipis.

 

Aktīvā dzīvesveida cienītājiem piedāvāsim iet rotaļās un izmēģināt spēkus vizinoties ar rokasdrezīnu.

 

Mārtiņdienas svētku vilciens no Gulbenes stacijas uz Papardi aties pulksten 13.25, bet atgriezīsies Gulbenē plkst. 16.45. Plašāka informācija un pieteikšanās pa tālruņiem 20228884, 64473037 vai e-pastu [email protected]. Visiem Mārtiņiem Mārtiņdienas brauciens Bānītī par brīvu!

 

Atgādināsim, ka Gulbenes - Alūksnes bānītis ir vienīgais regulāri kursējošais šaursliežu pasažieru dzelzceļš Baltijā, kas braucienos dodas katru dienu, kā arī ir pasludināts par valsts nozīmes kultūras pieminekli, tas pārvadā gan vietējos iedzīvotājus, gan tūristus.

Kultūra un Izklaide