Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemassvētki Zvārtavas pagastā

Pagasta radošie kolektīvi jau kādu laiku gatavojas 22.decembra pasākumam “Svētku jampadracis”, kas norisināsies Mierkalna tautas namā plkst.20.00.

  Kā jau kārtīgā jampadracī pasākuma programma būs gana raiba un dažām aktivitātēm pildīta. Apmeklētājiem būs iespēja noklausīties Zvārtavas pagasta sieviešu vokālā ansambļa priekšnesumus, un būs iespēja dziedāt līdzi pazīstamām, tautā iemīļotām svētku dziesmām. Līnijdeju grupa arī kustina pēdiņas, lai rādītu sagatavotos priekšnesumus. Toties amatierteātris “Latviānis” priecēs un smīdinās skatītājus ar dažādām sadzīves ainiņām.

  Aicinām pagasta iedzīvotājus un viesus radīt svētku noskaņojumu kopā!

  Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī plkst.11.00, Mierkalna tautas namā viesosies Ziemassvētku vecītis un viņa palīgi. Šajā dienā tiks pasniegtas svētku kārumu tūtas - Zvārtavas pagastā deklarētajiem bērniem. Vecītis un viņa palīgi būs sagatavojuši dažādas aktivitātes un priecāsies ikvienu satikt!

Zvārtavas pagasta amatierkolektīvi vēlas vēlēt visiem jums, lai vienmēr pasaulē būtu kaut kas, ko gribi iemācīties, ko vēlies darīt, kāda vieta, kur vēlies nonākt, cilvēks, kuru vēlies satikt! Gaišus ziemassvētkus un izdevušos Jauno gadu!


Kultūra un Izklaide