“Ziemeļlatvijas” mobilais busiņš viesosies Valkā 3

Rītdien pulksten 13 Valkā, Lugažu laukumā, viesosies laikraksta "Ziemeļlatvija" mobilais busiņš. Tādā veidā laikraksta veidotāji saviem lasītājiem un atbalstītājiem atgādinās, ka ir svarīgi būt kopā ne tikai ikdienā, bet arī svētkos.

Jau vairākkārt esam rakstījuši, ka piektdien Valkā sāksies abu kaimiņpilsētu - Valkas un Valgas - pilsētas svētki, kuros nolēmusi aktīvi piedalīties arī "Ziemeļlatvija".

Laikraksta galvenā redaktore Ingūna Johansone aicina ikvienu, kuram interesē laikraksts, ierasties pie mobilā busiņa, lai varētu aprunāties ar žurnālistiem, īpašajā ierosinājumu kastītē iemest kādu svaigu ideju par tematiem, kurus būtu vērts atspoguļot laikrakstā, kā arī ieteikt spilgtas personības garākai intervijai.

Savukārt tie, kuri varēs abonēt "Ziemeļlatviju", laikrakstu "Dienu", kā arī izdevniecības "Dienas Žurnāli" izdevumus - žurnālus "Una", "Dārza Pasaule", Veselība" un virkni citus. Gada abonenti piedalīsies izlozē un varēs laimēt lidojumu uz jebkuru "airBaltic" galamērķi turp un atpakaļ.

"Ziemeļlatvijas" komanda pie sevis gaidīs arī bērnus. Tos, kuri piedalīsies jautrās un asprātīgās spēlēs un rotaļās, "Ziemeļlatvija" bez maksas uzcienās ar "Rīgas Piena kombināta" ražoto gardumu - saldējumu "Pols".

I. Johansone pačukst, ka pavisam valcēnieši varēs apēst 600 saldējumus uz kociņa. Turklāt visi ciemiņi saņems krāsainus balonus ar "Ziemeļlatvijas" logo. Spēles un rotaļas "Ziemeļlatvijas" komandai palīdzēs organizēt novada jauniešu dome ar atraktīvo Rominas Meļņikas vadīto komandu.Uz tikšanos piektdien!

Komentāri 3

nu tievais... tu gan esi skaistulis :(
ja nav ko rakstīt... mož paklusē!!

pirms 9 gadiem, 2011.06.09 19:06

Sunfuns

Sunji rej bet karavaana iet talaak!
Vauuuuuuuuu

pirms 9 gadiem, 2011.06.09 19:44

Kultūra un Izklaide