Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zostiņu meitenes šovā nepiedalīsies 5

No 15. līdz 24. jūlijam telekompānija LNT devās uz dažādiem Latvijas novadiem, lai aicinātu stiprās, sirsnīgās un dziedošās ģimenes piedalīties Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos - "Dziedošas ģimenes".

 

Lai mudinātu dziedošās ģimenes iesaistīties šajā projektā, LNT pārraidīja reklāmas klipus, kuros piedalījās Latvijā atpazīstamas dziedošas ģimenes. Starp tām arī Zostiņu ģimenes dziedošās meitenes - Lolita, Inga, Līga, Liene un Lāsma.

 

„Veidojoties šim projektam, saņēmām uzaicinājumu piedalīties reklāmas klipa uzņemšanā. Tam piekritām, jo esmu ļoti cieši saistīta ar dziedošo ģimeņu „Spieta" kustību. Pašā šovā neiesaistīsimies, jo tas būvēts uz tiem pašiem principiem kā „Latvijas Zelta talanti".

 

 

Tās savā ziņā būs ģimeņu sacensības, un vienu daļu tieši tas atturēja iesaistīties šajā projektā, bet es ceru, ka nākotnē patiešām izdosies noorganizēt Vislatvijas dziedošo, muzicējošo ģimeņu dziedāšanas svētkus, bet ne savstarpēju sacenšanos. Un salīdzināt iesācējus ar jau visai profesionālām ģimenēm nevar," norāda L. Balode.

 

 

Viņa norāda - reklāmā nolēmušas piedalīties, lai šajā pasākumā aicinātu iesaistīties dziedošās ģimenes.

 

„Lai piedalās mazāk atpazīstamas dziedošās ģimenītes. Turklāt telekompānijā LNT strādā meita Liene, un nebūtu ētiski, ja mēs piedalītos.

 

 

Arī mūsu bijušā rajona robežās ir daudz muzikālu ģimeņu, kas varētu un būtu spējīgas startēt šajā šovā, taču pagaidām, no man zināmajām ģimenēm, atlasē nepiedalīsies neviena, jo baidās atpazīstamības," pastāsta L. Balode.

Komentāri 5

saule

Man paties un liels prieks par Zostinu gimenes meiteneem. Ar vinam tiesam var lepties, jo iapsi Lieni, kura par spiti visiem saviem skaugiem ir tikusi talak par viniem pasiem. Skola gaju klasi zemak un man taa ari nekad netapa skaidrs kapec vinjas ta tiek apceltas. Tas bija pretigi, bet nu laiki mainaas!

pirms 10 gadiem, 2009.07.29 14:34

Neviens viņas jau sen vairs neatceras! Kas tās tādas par Zostiņām ir?

pirms 10 gadiem, 2009.07.29 17:09

?

Šausmas, kādi mēs esam skaudīgi!

Atceras gan viņas daudzi. Un, ja arī nē - ko tu, bezvārdi, tādu esi izdarījis/usi, lai tevi kāds atcerētos?

pirms 10 gadiem, 2009.07.29 21:19

Es neskraidu pa pasauli un nesūdzos cik ļoti man visi ir pāri nodarījuši, kā to līdz šim ir darījusi Liene.

pirms 10 gadiem, 2009.07.29 21:23

Līva Pīle

Pa prātam visiem nevar izdarīt, ja cilvēks saka, ka viņam iet labi, tad daži pārmet, ka lielās.. ja cilvēks runā par savām sāpēm un pārdzīvojumiem, tad ka sūdzās..

pirms 10 gadiem, 2009.07.30 13:51

Kultūra un Izklaide