Atsākta siera ražošana no svaigpiena 4

Trikātas pienotava martā atsāka pastāvīgu produkcijas ražošanu no svaigpiena. Tas ir puscietais siers “Karaliskais”, sietais, kūpinātais un svaigais siers.

“Ražojam sieru, garšīgu sieru. 10. maijā plānojam piedalīties robežtirgū Valkā, lai arī valcēniešiem dotu iespēju nobaudīt mūsu produkciju. Meklējam arī iespēju atsākt regulāru siera tirdzniecību Valkā,”  “Ziemeļlatvijai” stāsta akciju sabiedrības “Trikātas siers” valdes priekšsēdētājs Sandris Brālēns.


“Trikātas siers” savas produkcijas tirdzniecībai neplāno izmantot starpniekus. Kā primāro ražotne izmanto tiešo tirdzniecību, lai nebūtu jāizmanto starpnieki, kas, protams, ir nozīmīgs veids, kā pazemināt produkta gala cenu, jo Trikātā ražotā siera pašizmaksa ir lielāka nekā lielajās rūpnīcās ražotā. 


Trikātieši piedalīsies gadatirgos, sadarbosies ar mazo pienotavu tirdzniecības vietām, kādas, piemēram, ir Straupe un Dundaga, un attīstīs savu tiešo tirdzniecību. Trikātieši redz saistību arī ar Valku bijušā Valkas rajona aspektā, tāpēc plāno te pārdot savu produkciju vienu vai divas reizes nedēļā četras vai piecas stundas.

Komentāri 4

anna

kas var atļauties tik dārgu sieru nopirkt,pērku mazu gabaliņu,ja ir zem 4lati.

pirms 7 gadiem, 2014.04.02 23:00

Žanis

Vajag padomāt par to , ko jūs ēdat par cenu zem 4lati !

pirms 7 gadiem, 2014.04.03 08:06

Hei jā

Man prieks par Jums, obligāti nogaršosu Jūsu jaunos sierus! Lai veicas!

pirms 7 gadiem, 2014.04.03 09:49

Velga

Sierus nevajag fasēt lielos gabalos, vienam cilvēkam nu nevajag 0,5 kg. Jā, tas prasa laiku, bet saku no pieredzes, tas atmaksājas, ja safasē 200-300g gabaliņos. Pagaršošošu jūsu sieru, ja garšos, pirkšu, savējie jāatbalsta.

pirms 7 gadiem, 2014.04.04 09:45

Beverīnas novads