Beverīnas novada domes priekšsēdētājs turpmāk būs Sandris Brālēns 1

Beverīnas novada pašvaldības domes ārkārtas sēde šodien no amata atbrīvota līdzšinējā domes priekšsēdētāja Cilda Purgale (Abulieši), bet viņas vietā ievēlēts Sandris Brālēns (Beverīnas spēks), aģentūrai LETA pastāstīja Brālēns.

Brālēns domes priekšsēdētāja amatā ievēlēts ar piecām balsīm par un četrām - pret.

Purgales atbrīvošanu no amata bija ierosinājuši Romāns Vaščenko (Savieši), Māris Zvirbulis (Beverīnas spēks), Uldis Podnieks (Beverīnas spēks), Mārtiņš Ābele (Vienoti Beverīnai) un Brālēns, norādot, ka novadā ir liela plaisa starp izpildvaru un lēmējvaru. Purgales personiskās īpašības neesot viņai ļāvušas deleģēt dažādus pienākumus, tāpēc novadā vara bijusi vienas personas rokās, sacīja jaunais pašvaldības vadītājs.

"Mēs nekritizējām viņas darbu, bet norādījām, ka viņai piemītošās rakstura īpašības, kuras varētu būt noderīgas citur, priekšsēdētājas amatā ir novadu bremzējošas," par sēdē notikušo stāstīja Brālēns.

Jau ziņots, ka šodien plkst.9 tika sasaukta Beverīnas novada pašvaldības domes ārkārtas sēde, kuras darba kārtībā bija jautājums par Purgales atbrīvošanu no amata un jauna priekšsēdētāja ievēlēšanu.

Komentāri 1

Novadnieks

Kauns par Romānu Vaščenko....kādi ir Tavi "labie" darbi sākot ar 2004.??? atklātā jauniešu centra vadītāju Mūrmuizžāā utt. Kādi ir Tavi labie darbi novadam??? Vienīgais, ka nepārtraukti slimojašam un prombūtnē esošam Melngāršam bija vajadzīgs vietnieks....un tagad nespēj pat sadarboties ar izpilddirektoru...kura deputāta krēslu ieņēmi, jo Tevi jau neievēlēja ...Esi Kauguru attīstības biedrības vadītājs? Pārdevi Kaugurus Valmierai...tā tā attīstība? Lai nu ar rītdienu sākas Beverīnas novada attīstība!

pirms 5 gadiem, 2015.08.23 21:05

Beverīnas novads