Beverīnas novada iedzīvotāji var izteikt viedokli par ieceri slēgt Bāles un Brenguļu dzelzceļa stacijas 4

Beverīnas novada dome aicinājusi iedzīvotājus izteikt viedokli par "Latvijas Dzelzceļa" ieceri slēgt divas dzelzceļa stacijas novadā - Bālē un Brenguļos, aģentūru LETA informēja Beverīnas novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Ulmane.

Pēc viņas teiktā, pašvaldība par šādu ieceri uzzinājusi vien šodien un nekavējoties nolēmusi aicināt iedzīvotājus izteikt savu viedokli par staciju nepieciešamību un pielietojamību.

"Latvijas Dzelzceļa" norādītais pamatojums dzelzceļa staciju slēgšanai, kā norādīja Ulmane, esot niecīgais pasažieru skaits un iespēja, slēdzot abas stacijas, ātrāk nokļūt maršruta Rīga-Valga galapunktos. Tāpat viņa atzīmēja, ka uzņēmums patlaban nav norādījis precīzākus termiņus ieceres īstenošanai.

Pēc Ulmanes teiktā, patlaban pašvaldība nav ierobežojusi termiņu, kādā iedzīvotāji var paust savu nostāju par dzelzceļa staciju slēgšanu, taču, ja pretenziju būs daudz, tad pašvaldība izskatīšot iespējas lūgt "Latvijas Dzelzceļu" ņemt vērā iedzīvotāju iebildumus un stacijas neslēgt.

Komentāri 4

labak

ir nopirkt jaunu vilcienu kurs var maukt 120-150, nevis so psrs luzni kas knapi kust savus 60-70, esmu merijis vinu pec gps, un atrast to uti, kura nospera naudu, jo igaunija sliedes atjaunoja, latvija ne, bet naudu deva abam valstim vienlaicigi.

pirms 7 gadiem, 2014.02.06 20:13

sliktak

Cien. komentētāj ! Lūdzu paskaidro kādā valodā Tu raksti ! Latviešu valoda tā noteikti nav! Stipri līdzīga , bet nav. Žēl , jo gribēju saprast par ko Tu te runā !

pirms 7 gadiem, 2014.02.07 08:11

Pārdomas

Rodas iespaids, ka ''Latvijas Dzelzceļš'' priecātos, ja viņiem vispār nebūtu pasažieru. Sak, mazāk pasažieru - mazāk problēmu.

pirms 7 gadiem, 2014.02.07 12:00

Vivita

Vai Latvijas Dzelzceļš vairs tad vispār ir nepieciešams?
Jo dzelzceļu izmanto tieši tādēļ, ka autobuss šo minēto staciju tuvumā pat nekursē, līdz ar to dzelzceļš ir viens no veidiem, kā nokļūt uz Valmieru pēc pārtikas un atpakaļ. Ja dzelzceļu domā slēgt, tad varbūt vietā lidostu ierīkojiet. Pretējā gadījumā man nešķiet vērtīgi maksāt nodokļus, ja jau cilvēki, kas palikuši laukos dzīvot, bet nav sava auto transporta, tiek pamazām iznīcināti!.. Pārtika Valmierā ir daudz lētāka, bet naudiņas pensionāriem, lauku cilvēkiem ir pietiekoši maz!...

pirms 7 gadiem, 2014.02.27 23:59

Beverīnas novads