Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Beverīnas novada pašvaldības budžeta deficīts plānots lielāks par pusmiljonu eiro

 Beverīnas novada pašvaldības 2018.gada budžets pieņemts ar 521 619 eiro deficītu.


Kopējie Beverīnas novada ieņēmumi šogad plānoti 4,83 miljoni eiro, bet kopējie izdevumi - 5,35 miljoni eiro. Uz 1.janvāri pašvaldībai no pērnā gada budžeta palicis 664 034 eiro.


Salīdzinot ar 2017.gada pašvaldības budžeta kopējiem ieņēmumiem, šogad tie ir auguši par 10,9%. Kopējie izdevumi ir piedzīvojuši līdzīgu kāpumu - tie auguši par 10,8%.


No pašvaldību finanšu izlīdzināšanas fonda Beverīnas novads saņems 362 084 eiro.


Lielākā daļa no budžeta tēriņiem tiks veltīta izglītībai, proti, tie ir 45% no kopējiem tēriņiem. Tam seko ar 23% seko pašvaldības teritoriju un mājokļu apsaimniekošana un ar 11% vispārējie valdības dienesti.


Šogad par 100 000 paredzēts izveidot skrejceļu pie Jāņa Enzelīna Kauguru pamatskolas un rekonstruēt Trikātas pamatskolas jumtu.


Beverīnas novads