Deju kolektīvs „DZIETI” ielūdz uz labdarības koncertu  BMX sportista atbalstam 2

Beverīnas novada Brenguļu pagasta deju kolektīvs „Dzieti” jau otro reizi Valmierā organizē labdarības koncertu BMX sportista Gustava Pētersīļa atbalstam. 


Gustavam smags kritiens treniņos 2013.gada 23.februārī atņēma spēju staigāt. Tomēr puisis nav padevies grūtību priekšā – viņš turpina sportot. Tagad viņa sporta veids ir handcycling – paraolimpiskais sporta veids, kurā sportists ar guļriteni veic garas distances pa šoseju. Gustavs ar guļriteni, kas izgatavots ASV speciāli viņam, cītīgi trenējas Biķernieku trasē, bet mājās ar hantelēm vingrina roku augšdelmu un apakšdelmu muskuļus, lai rokas kļūtu stiprākas un varētu veikt arvien garākas distances.

Lai palīdzētu Gustavam arī turpmāk, deju kolektīvs „Dzieti” aicina ikvienu būt kopā ar mums labdarības koncertā „Kā gribas mīlēt” 17.janvārī plkst. 17.00 Valmieras kultūras centrā.

Koncertā piedalīsies tādi deju kolektīvi kā NBS deju kopa „Bramaņi” un „Videnieki” no Rīgas, VPDK „Mārupieši” no Mārupes, VPDK „Raksti” no Ogres, VPDK „Vēlreiz” no Jūrmalas, valmieriešiem labi zināmie VPDK „Gauja” un jauniešu deju kolektīvs „Sadancis”. Skatītājus lustinās pūtēju orķestris „Signāls” un, protams, arī deju kolektīvs „Dzieti”, kura dejotāji izspēlēs mazas ainiņas iz pilsētas dzīves…

Mēs apbrīnojam Gustava gribasspēku un neatlaidību un ceram, ka koncertā saziedotie līdzekļi palīdzēs sasniegt viņa mērķi piedalīties Project Walk - ASV izstrādātā rehabilitācijas programmā cilvēkiem, kuri guvuši muguras smadzeņu traumas.

Jau tagad mēs sakām milzīgu paldies par atbalstu Valmieras kultūras centram un īpaši Tomam Upneram un Gitai Krūklei, SIA „Artifex plus” un īpaši Iritai Kiršblūmai, ziedu salonam „Vētras” un īpaši Edītei Kalniņai!

Beverīnas novads