Prezentēs novada atpazīstamības veicināšanas disku

5. aprīlī pulksten 18 Kauguru kultūras namā notiks daļēja jaunā Beverīnas novada atpazīstamības diska prezentācija. Tajā ierakstītas 15 dziesmas.

"Tā vēl nav galvenā projekta prezentācija, taču CD ierakstu rezultāts būs redzams un dzirdams. Domāju, ka tas ir interesants notikums tāpēc, ka izdevies radīt vēsturisku skatījumu par novadu, dziesmas ir ļoti melodiskas, un pirmoreiz pēc ilgiem gadiem dzirdēsim "Trikātas valsi"," stāsta tautas mūzikas kapelas "Abulmalas Burlakas" vadītājs un skaņu diska producents Ando Krūze.

Šis valsis ir uzrakstīts pagājušā gadsimta 60. gados, taču nekad nav bijis ieskaņots. Ando uzskata, ka tas ir skaists valsis, turklāt visi trikātieši to zina.

Novada atpazīstamības veicināšanas disku izdos radošā apvienība "Beverīnas raksti", un tas ir novada pašvaldības pasūtījums. Jaunais skaņu disks "Laika vīra piezīmes" tiks prezentēts vasaras vidū kādā no lielajiem novada kultūras pasākumiem. Projektā piedalās ne tikai "Abulmalas Burlakas", bet arī koris "Trikāta", folkloras kopa "Stutes" un dažādi tautas muzikanti. To paredzēts prezentēt kādā no lielajiem novada pasākumiem vasarā.

Beverīnas novads