Burtnieku novada mēra vēlēšanas: Ievēl Jāni Leiti 2

Valmieras pagastā notika Burtnieku novada mēra vēlēšanas. Par domes priekšsēdētāju deputāti ievēlēja līdzšinējo Valmieras pagasta padomes priekšsēdētāju Jāni Leiti, kurš vēlēšanās startēja Tautas partijas sarakstā.

J. Leitis informē, ka par viņa iecelšanu mēra amatā no 15 deputātiem nobalsojuši astoņi. Otrs mēra postenim savu kandidatūru bija izvirzījis "Vidzemes profesionālās izglītības centra direktors Kārlis Greiškalns. Par viņu balsoja septiņi, bet pret viņa kandidatūru bija astoņi deputāti. K. Greiškalns vēlēšanās piedalījās LPP/LC sarakstā.

Burtnieku novadā ir apvienojies Valmieras, Rencēnu, Ēveles un Burtnieku pagasts. Kā informēja J. Leitis, līdzšinējā Ēveles pagasta padomes priekšsēdētāja Inese Gaumane kā novada deputāte darbošoties vairākās domes komisijās.

Komentāri 2

SKAUĢE

Apskaužu Burtnieku novadu, kurā izdevās nostumt malā Albergam līdzīgo pensionāru Greiškalnu. Lai veicas Leitim un pārējiem!

pirms 12 gadiem, 2009.07.02 11:37

Dambīte

Cien.J.Leitis! Ko Jūs esat darījis ,pēc ievēlēšanas, lai palīdzētu iedzīvotājiem novadā? Kas notiek SIA "Komforts" maksājumu iekasēšanā no iedzīvotājiem Viestura laukumā? Tur vispār gudrs nevar tikt pēc kādiem aprēķiniem, tiek summēti ieņēmumi par apkuri, atkritumiem un apsaimniekošanu. Kādi ir SIA "Komforts" pienākumi attiecībā pret cilvēkiem, kurus tas apsaimnieko?

pirms 11 gadiem, 2009.11.10 14:02

Burtnieku novads