Aicina Miķeļtirgus Valgā

Valgas pilsētas valde, muzejs un kultūras interešu centrs oktobra sākumā abu pilsētu iedzīvotājus aicina uz Miķeļdienas tirgu.Valkas - Valgas sekretariāta vadītāja Anita Tannenberga informē, ka tas notiks 3. oktobrī no pulksten 9.00 līdz 15.00 Valgas centrā.

 

Tirgus organizatori ir iecerējuši vairākas interesantas aktivitātes. Valgas muzeja pagalmā visu dienu notiks labdarības loterija, bet parkā varēs apskatīt dārzeņu un mājas konservu izstādi.

 

Pulksten 10.00 sāksies kultūras programma. Interesenti varēs apskatīt zemnieku saimniecības "Raja" mini zoodārza iemītniekus, bet bērniem būs iespēja jāt ar poniju. No Igaunijas pilsētas Monistes atbraukušie muzeja darbinieki prezentēs savu iestādi un iepazīstinās tirgus apmeklētājus ar tautas tradīcijām. Būs iespēja redzēt, kā kādreiz sukāja linus. Kā tos mīstīja, kūla un vērpa.

 

 

Savukārt kalējs Pēteris Rēmans rādīs, kā strādāja senajā smēdē. Vīna pazinēji degustēs labus mājas vīnus un izteiks par to garšu vērtējumu.

 

Lai nebūtu tikai interesantu lietu skatīšanās, katrai ģimenei būs iespēja piedalīties radošo darbnīcu darbā. Pieaugušie varēs apgūt iemaņas zīda apgleznošanā, bet bērni veidot dažādus priekšmetus no pērlītēm, filca un akmentiņiem.

 

Uzstāsies arī cirka mākslinieki. Klauns - iluzionists skatītājus iepriecinās ar dažādiem trikiem un spēka priekšnesumiem. Savukārt kultūras centrā radošajā darbnīcā "Blūze ir mans iesaiņojums" varēs iemācīties atjaunot T kreklu. Netrūks arī citu atrakciju. Pasākuma rīkotāji piedāvās braucienus bērnu vilcieniņā un elektriskajās automašīnās.

 

Tirgotājiem sava dalība preču pārdošanā jāpiesaka līdz 28. septembrim pa tālruni +372 766 8861.

Igaunija/Valga