Pilsētā rallijs nenotiks 3

"Mad - Croc Rally Estonia" organizatori paziņojuši, ka pilsētas ātrumposms Valgā un Valkā, kam bija jāatklāj šīs sacensības, nenotiks un tā vietā sportisti veiks grants ātrumposmu netālu no pilsētas.

Tas pilsētu ielās sākotnēji tika plānots kā rallija pirmais posms, taču organizatorisku iemeslu dēļ tas atcelts, taču rallija fani un iedzīvotāji redzēs savā pilsētā gan sporta automašīnas, gan sportistus, kuri tur sniegs intervijas. Pirmais ātrumposms būs pa grants seguma ceļiem netālu no Valgas, un pārbrauciens uz otro dosies caur pilsētu.

Rallija direktoram Urmo Āvam tas bijis ļoti smags lēmums - aizvietot Valgas pilsētas posmu ar grants ātrumposmu. Tas ir darīts drošības apsvērumu dēļ. Pilsētas posma apsardze ir tik dārga, ka paņem lielu daļu no rallija kopējā budžeta. Tā aizvietošana ar grants posmu pagarina rallija kopējo distanci.

"Mad - Croc Rally Estonia" risināsies nākamnedēļ no 16. līdz 18. jūlijam. Latviju šajās nozīmīgajās sacensībās pārstāvēs četras ekipāžas - Ivars Vasaraudzis un Pēteris Spredzis, Raimonds Kisiels un Arnis Ronis, Aivars Bērziņš un Māris Šeflers, Ali Zagirovs un Ivars Krievs. Pavisam rallijam ir pieteikušās 117 ekipāžas, to skaitā Marko Martins, Tonijs Gārdemeisters, pasaules junioru čempions Martins Prokops, "Pirelli Star Driver" braucēji Otss Tanaks un Pīters Horsijs.

Komentāri 3

Latvietis

Pratigs risinajums, bet kur jauna karte? Grantscels kur?

pirms 10 gadiem, 2010.07.13 09:10

klibais

KAS ?KUR ?CIKOS ? dzīvojam Tā kā uz mēness!!!

pirms 10 gadiem, 2010.07.16 13:36

Igaunija/Valga