Valgā mēru nemaina

Piektdien, 6. novembrī, notika otrā jaunievēlētās Valgas pilsētas domes sēde, kurā galvenais dienas kārtības jautājums bija pilsētas mēra, divu vicemēru un pastāvīgo domes komisiju priekšsēdētāju ievēlēšana.

 

Deputāti savos balsojumos pilsētas vadīšanu uz nākamajiem četriem gadiem uzticēja iepriekšējam pilsētas mēram Ivaram Untam. Vietnieka pienākumus pilsētas saimnieciskajos jautājumos arī turpmāk pildīs ilggadējais vicemērs Enno Kase (abi - no Igaunijas Reformu partijas).

 

Iepriekšējo vicemēru izglītības, kultūras, sporta un sociālajos jautājumos nomainīja jaunpienākušais Alars Nāme (Igaunijas Centra partija). Viņš ir dzimis 1983. gadā un strādāja par tirdzniecības vadītāju apdrošināšanas kompānijā "Salva Kindlustuse AS".

"Valgas pilsētas dome pilda lēmējvaras funkcijas, un to pārstāv 21 deputāts ar domes priekšsēdētāju priekšgalā. Valgas pilsētas valdei ir izpildvaras funkcijas, un tās priekšgalā ir domes ievēlēts pilsētas mērs," atgādina Valkas un Valgas kopējā sekretariāta vadītāja Anita Tannenberga.

Igaunija/Valga