Valgas basketbola klubs aicina pieteikties jauniešus vasaras nometnei!

Valgas basketbola klubs organizē basketbola vasaras nometni bērniem un jauniešiem. Nometne norisināsies divās daļās (sadalīta pēc bērnu un jauniešu vecuma ) Pukā, Pukas skolā un ilgs 5 dienas.

1. grupa – zēni un meitenes (dzimšanas gads 2003-2005). Nometne norisināsies no 29.06.-03.07.

2. grupa – zēni un meitenes (dzimšanas gads 1998-2002). Nometne norisināsies no 06.07.-10.07.

Nometnē ir gaidīti visi Valgas un Valkas pilsētu, novada un apriņķa jaunieši, kuriem ir interese par basketbolu vai tie vēlas pavadīt vasaras brīvlaiku lietderīgi un sportiski. Tiem jauniešiem, kuri piedalīsies nometnē, būs iespēja startēt jauniešu komandās, kuras nākošajā sezonā piedalīsies Igaunijas jauniešu basketbola čempionātā, pārstāvot Valgas Basketbola klubu. 

Nometni vadīs visiem pazīstamais Latvijas basketbola treneris Varis Krūmiņš, kurš ir trenējis vairākas Latvijas Basketbola līgas komandas un ir bijis Latvijas jauniešu basketbola izlases treneris. Viņš bija arī jauniešu izlases treneris, kad 2007. gadā komanda izcīnīja pirmo Eiropas čempionāta bronzas medaļu Latvijas vīriešu basketbolā pēc neatkarības atjaunošanas.

Nometnes laikā dalībnieki tiks ēdināti trīs reizes dienā.

Visiem nometnes dalībniekiem būs jāievēro iekšējie kārtības noteikumi, kuri tiks nolasīti atklāšanas ceremonijā. Noteikumu neievērošanas (smēķēšana, alkohola ienešana nometnes teritorijā vai alkohola lietošana u.c.) gadījumā pārkāpējs tiks nekavējoties izslēgts no nometnes. Ja jaunietis tiek izslēgts no nometnes, pārkāpēja vecākiem jānodrošina šī jaunieša nogādāšana mājās.

Nometnes laikā dalībnieks pats atbild par līdzpaņemtajām mantām (piemēram, MP3 atskaņotājiem, mobilajiem tālruņiem, datoriem u.c.). Nometnes organizatori iesaka vērtīgās mantas atstāt mājās.


Līdzi jāņem sava gultasveļa (sega, spilvens, palags) un, ja iespējams, matracis. Matračus būs iespēja dabūt arī uz vietas. Gulēšana būs uz grīdas, uz matračiem. Sīkāka info - [email protected]

Dalības maksa jāiemaksā iesniedzot kopā ar dalībnieka pieteikuma anketu (aizpilda vecāki).

Igaunija/Valga