Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Ziemeļlatvija" sveic draugus - Valgas apriņķa laikrakstu "Valgamaalane" - 110 gadu jubilejā

 Šodien laikraksta "Ziemeļlatvija" Valkas redakcijas darbinieki ar galveno redaktori Ingūnu Johansoni viesojās pie tuvākajiem kaimiņiem un kolēģiem kaimiņpilsētā Valgā, lai 110 gadu pastāvēšanas jubilejā apsveiktu Valgas apriņķa laikraksta "Valgamaalane" kolektīvu. Īpaši sirsnīgas attiecības un sadarbība mums izveidojusies ar redaktoru Jānu Rapu, kurš katru ceturdienu "Ziemeļlatvijai" sniedz aktuālo informāciju par notikumiem Valgā.

 Savukārt mēs ziņojam par aktualitātēm Valkā. Kolēģi savu dzimšanas dienas ballīti organizēja kā atvērto durvju dienu, gaidot ciemos ikvienu savu lasītāju un labvēli. Paralēli tam radošais kolektīvs strādāja pie sestdienas laikraksta. "Valgamaalane" iznāk trīs reizes nedēļā - otrdienās, ceturtdienās un sestdienās.

Igaunija/Valga