Aicina pieteikties dalībai Gardēžu piknikam Valmierā

Lai popularizētu atpūtas iespējas Valmierā un tās apkārtnē, 2011.gada 7.maijā Valmieras pilsētā ar daudzveidīgu pasākumu programmu tiks atklāta vasaras tūrisma sezona.

  Šajā dienā valmieriešiem un pilsētas viesiem būs iespēja piedalīties unikālā laivu braucienā- maršā „Abuls- Gauja", kas sāksies Brenguļos un noslēgsies pilsētas jaunajā laivu piestātnē, baudīt kārumu darbnīcu, apmeklēt Valmieras un tās apkārtnes apskates un tūrisma objektus ar atlaidēm, kā arī līdzdarboties citos pasākumos.  

      Nolūkā  popularizēt kulinārā tūrisma piedāvājumu, Valmierā un tās apkārtnē, viena no galvenajām 7.maija programmas aktivitātēm būs Gardēžu pikniks, kas norisināsies Valmieras pilsdrupu teritorijā no pl.11:00 līdz 14:00. Iecerēts, ka Gardēžu piknikā īpašā gaisotnē būs iespēja nobaudīt un iegādāties tikai Valmieras pusē tapušo ēdienu, kulinārijas izstrādājumus un citus sarūpētos gardumus.  

 

      Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pieteikties Valmieras un apkārtējo novadu reģiona pārtikas produktu ražotājus, ēdināšanas uzņēmumus, zemnieku saimniecības un citus komersantus, kuri Gardēžu piknikā piedāvātu valmieriešiem un pilsētas viesiem šajā dienā piedāvātu baudīt savu produkciju, tādejādi popularizējot savu piedāvājumu un rosinot apmeklēt Valmieru un tās apkārtni.  

 

      Pieteikties iespējams zvanot 64207136 vai rakstot [email protected]

Valmiera