Arī jūlijā Valmieras Jaunatnes centrā „Vinda” notiks radošās darbnīcas

No 12. līdz 23. jūlijam Valmieras Jaunatnes centrā „Vinda" norisināsies bezmaksas radošās darbnīcas, kurās varēs piedalīties ikviens skolas vecuma bērns un jaunietis.

Tāpat kā jūnija radošajās darbnīcās, arī jūlijā skolēnus uz radošām aktivitātēm gaidīs ziķeru darbnīca, kurā notiks papīra modeļu modelēšana, darbošanās ar finiera zāģīti un konstruēšana ar konstruktoru detaļām. Lidoņu cilts ietvaros interesenti varēs modelēt brīvi lidojošus lidmodeļus. Skaistuma pasaulē būs iespēja iemēģināt roku tērpu modelēšanā un šūšanā, dažādu aksesuāru un rotu darināšanā.

Spēlmaņu cilts saviem aktīvistiem piedāvās iepazīt teātra sportu un improvizācijas spēles, savukārt dziedoņu ciltī ikviens varēs pilnveidot savu dziedātprasmi. Kuģotāju ciltī bērniem būs iespēja modelēt kuģu modeļus, podnieku ciltī veidot māla priekšmetus, savukārt ātruma ciltī būs iespēja konstruēt pa trasi braucošus automodeļus.

Būs arī vēl nebijusi darbnīca „Krāsainie knaģi", kurā būs bērni varēs krāsot, zīmēt, aplicēt, kā arī uzzināt, kas ir dekupāža. Jūlija darbnīcās ir arī izmaiņas dienas plānojumā - paredzēts pusdienas pārtraukums no plkst. 12.30 - 13.30. Arī uz pirmo „Podnieku cilts" nodarbību būs jāpiesakās jau iepriekš, jo darbs tiks organizēts grupās, kurās katrā būs 15 bērni. „Ziķeru darbnīcas" apmeklētājiem lūgums ņemt līdzi flomāsterusvari krāsainos zīmuļus.

Radošo darbnīcu ietvaros būs iespēja doties ekskursijā uz jūru maršrutā Valmiera - Staicele - Ainaži - Salacgrīva - Limbaži - Valmiera. Ekskursijai būs jāpiesakās līdz 19.jūlijam. Radošo darbnīcu noslēgumā notiks skolēnu veidoto darbu izstāde.

Valmieras Jaunatnes centra „Vinda" radošās darbnīcas jau norisinājās no 9.-18.jūnijam, gūstot lielu atsaucību no mazo valmieriešu puses.

Valmiera