Atbalsta Valmieras un tās apkārtnes tūrisma veicināšanas padomes izveidi 2

„Lai veicinātu tūrisma jomas attīstību un tūrisma piedāvājuma atpazīstamību nacionālā un starptautiskā mērogā, sekmētu uzņēmēju un ekspertu iesaistīšanu un uzlabotu pieredzes un zināšanai apmaiņu tūrisma jomā, Valmieras pilsētas pašvaldības dome ceturtdien, 4.novembrī nolēma izveidot Valmieras un tās apkārtnes tūrisma veicināšanas padomi," informē Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Inese Kazuša.

Viņa norāda, ka padomē iecerēts iesaistīt Beverīnas, Kocēnu, Burtnieku, Mazsalacas, Rūjienas un Naukšēnu novadu pašvaldību pārstāvjus, kā arī nozares uzņēmējus un ekspertus. Padomes darbības organizēšanu un vadīšanu dome nolēma uzticēt Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļai.

Mēneša laikā tiks izstrādāts padomes nolikums un nokomplektēts tās sastāvs.

I.Kazuša atgādina, ka Valmieras pilsētas pašvaldībā darbojas vairākas konsultatīvas padomes, piemēram, Uzņēmēju konsultatīvā padome, Pilsētvides padome, Sporta attīstības padome, Sociālo lietu konsultatīvā padome, kā arī Jaunatnes lietu konsultatīvā komisija.

Komentāri 2

Malda

Aha, Kazuša jau nu tiešām māk paspīdēt ar " spžām" idejām :) Veiksmi, pašai šaiba nedarbojās, tad nu centīsies izbraukt uz apkārtējiem novadiem. Nez kur Boķis skatās?

pirms 10 gadiem, 2010.11.30 14:51

?

Kārtējā padome padomes galā. Kāda tad īsti it TIC funkcija, ka nepieciešamas šādas padomes???????

pirms 10 gadiem, 2010.11.30 16:23

Valmiera