„Augošai Latvijai vecāku skolas” lekcija Vamierā

2. decembrī plkst. 13.00 Valmierā, Valmieras kultūras centra Kamerzālē (Rīgas iela 10), norisināsies psiholoģijas zinātņu doktores, kognitīvi biheiviorālās psihoterapeites un piecu bērnu mammas Diānas Zandes bezmaksas lekcijas vecāku programmas „Augošai Latvijai vecāku skolas” ietvaros. Iedvesmoties, saņemt atbalstu jautājumos par bērnu audzināšanu, vecāku lomu un savstarpējām attiecībām lekcijā aicināti ne tikai vecāki, bet arī vecvecāki, pedagogi un citi interesenti. Plašāka informācija pieejama šeit.  

„Augošai Latvijai vecāku skola” ir „Maxima Latvija” ģimenes atbalsta programma. Līdz pat 2017. gada jūnijam lielākajās Latvijas reģionālajās pilsētās tiks organizētas Diānas Zandes bezmaksas lekcijas. Pirmā lekcija jau septembrī norisinājās Jelgavā, gūstot lielu ģimeņu atsaucību. Valmierā D. Zande uzstāsies ar diviem tematiem –„Pietiekami laba mamma/pietiekami labs tētis – kas tas ir?” un „Savstarpējās attiecības ģimenē – kā no tām gūt prieku, un vienlaikus neizsīkt?".

Kā norāda Diāna Zande, tad bērnam nevajag ideālu mammu vai tēti – viņam vajag parastu mammu, tēti, kuri zina, kas bērniņam ir vajadzīgs un svarīgs. Tāpat pēc bērniņa piedzimšanas vecākiem ir svarīgi atrast līdzsvaru starp vecāka un partnera lomu, uzsverot, ka „bērnam ir jāredz arī tas, ka esat ne vien mamma un tētis, bet arī savstarpēji partneri”.

„Mūsdienu mainīgajā un daudzveidīgajā pasaulē nav vienas patiesības par to, kā audzināt savu atvasi. Taču ir daudz un dažādu iespēju vecākiem iepazīties ar informāciju un atrast sev un savai ģimenei visatbilstošāko risinājumu konkrētā dzīves situācijā," stāsta D. Zande, cerot, ka viņas sniegtie ieteikumi iedrošinās, izglītotos un sniegs nepieciešamo atbalstu. 

Diānas Zandes „Augošai Latvijai vecāku skola” lekciju programma 2. decembrī :

13.00 – 14.30: „Pietiekami laba mamma/pietiekami labs tētis – kas tas ir?”

14.30 – 15.00: Pārtraukums, kafijas pauze

15.00 – 16.30: „Savstarpējās attiecības ģimenē – kā no tām gūt prieku, un vienlaikus neizsīkt?"

Lekciju laikā būs pieejams arī rotaļu stūrītis un auklīte bērniem! 

Interesenti aicināti ierasties uz abiem tematiem vai arī atsevišķi uz sev interesējošo, iepriekš piesakoties pa tālr. nr. +371 27178255

Valmiera