BK "Valmiera" atsaucas uz VNF aicinājumu pārvarēt bezcerību

Basketbola klubs "Valmiera" un Valmieras novada fonds (VNF) uzsāk sadarbību, lai kopīgi ar labiem darbiem spētu pārvarēt nabadzības radīto bezcerību.

„Mēs ticam, ka kopīgi varam cīnīties pret ekonomiskās krīzes radītajām sekām un ikviens var dot savu artavu šīs krīzes pārvarēšanā. BK "Valmiera" aicina savus līdzjutējus būt atsaucīgiem un ziedot basketbola spēļu laikā speciāli šim nolūkam paredzētās ziedojumu kastītēs," norāda BK „Valmiera" sabiedrisko attiecību speciāliste Kate Glika.

Viņa skaidro, ka tieši mazie darbi ir tie, kuros iesaistīties un savu pienesumu var dot ikviens. BK "Valmiera" un VNF mudina Valmieras apkaimes iedzīvotājus apvienot pieejamos resursus - gan naudu, gan laiku, zināšanas un gribasspēku, lai spētu palīdzēt cilvēkiem, kas ir nonākuši grūtībās. Lai labi darbi ietu no rokas, tiem nepieciešams neliels finansējums. Tādēļ BK „Valmiera" aicina ikvienu, kam svarīga mūsu nākotne, ziedot un atbalstīt šo brīvprātīgo darbošanos!

"Šobrīd svarīgākais ir nestāvēt malā, jo ikvienam ir iespēja pielikt savu roku un palīdzēt tiem, kuri nonākuši grūtākos apstākļos. Der atcerēties, ka katrs no mums kādreiz var nonākt situācijā, kad ir nepieciešama citu palīdzība. Basketbola klubs "Valmiera" ir gatavs iesaistīties pasākumos, kuru mērķis ir palīdzēt citiem. Ja mums kopīgi tas izdosies, būsim ļoti gandarīti. Aicinu visus apvienoties, jo tikai kopā mēs varam paveikt daudz vairāk," norādījis BK "Valmiera" valdes priekšsēdētājs Guntars Galvanovskis.

K. Glika informē, ka sākot ar 11. decembri ziedot varēs ikvienā basketbola spēlē, kā arī plānots, ka ziedojumu kastīte patstāvīgi tiks novietota pie Vidzemes Olimpiskā centra kases.

"Paldies BK "Valmiera" komandai par iniciatīvu un atsaucību fonda labdarības aicinājumam. Pateicoties šai sadarbībai, mēs panākam vēl vienu soli tuvāk cilvēkiem, kuri grib iesaistīties labdarībā un palīdzēt Valmierai. Fondam tas ļaus labāk izskaidrot to sabiedrības "sāpi", bet basketbola līdzjutējiem - ziedojot paust savu līdzdalību," norādījis VNF valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš.

Valmiera