Ceturtdien Valmierā notiks Vidzemē plašākās Civilās aizsardzības mācības

Lai pārbaudītu dažādu institūciju spēju sadarboties krīzes situācijās, ceturtdien, 27.oktobrī no pl.10:00 līdz ~13:00 Valmierā notiks Vidzemē līdz šim plašākās Civilās aizsardzības mācības.

Tajās piedalīsies Valmieras Civilās aizsardzības komisija, Valsts policijas Vidzemes reģionālā pārvalde un Valmieras iecirknis, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigādes struktūrvienības un Valmieras daļa, Zemessardzes 22. kājnieku bataljons, AS „Latvijas Propāna gāze" Vidzemes reģionālā pārvalde, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Vidzemes reģionālais centrs un uzņēmums „Latvijas Dzelzceļš".

Civilās aizsardzības mācības sāksies plkst.10.00 Valmierā uz dzelzceļa pārbrauktuves Cempu ielā (blakus Cempu 8A), kur tiks imitēts ceļu satiksmes negadījums ar transportlīdzekļiem uz vilcienu pārbrauktuves, un ilgs līdz aptuveni plkst.13:00. Mācību laikā visā pilsētā tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas.

Šajā laikā daļēji tiks slēgta satiksme uz rotācijas apļiem Brenguļu un Smiltenes virzienos. Piekļuve uzņēmumiem un iestādēm, kas veic darbību Cempu, Mūrmuižas, Krautuves u.c. ielās mācību zonā, tiks nodrošināta pa mazākas nozīmes ielām. Satiksmi organizēs Valsts policijas darbinieki. Kravu transportam tiks nodrošināta piekļuve objektiem.

Jāpiebilst, ka šīs mācības savas norises un apjoma dēļ ir vienas no plašākajām, kādas organizētas Latvijas teritorijā. Tāpēc valmierieši, īpaši tie, kuri dzīvo, strādā vai veic uzņēmējdarbību mācību teritorijā, aicināti būt uzmanīgi un saprotoši!

Valmiera