Darbu atsāks Valmieras peldbaseins

Pirmdien, 6.septembrī darbu atsāks Valmieras Bērnu sporta skolas peldbaseins (VBSS) Zvaigžņu ielā 4. Tas būs pieejams gan sporta skolas audzēkņiem, gan citiem interesentiem.

Peldbaseinā tiek nodrošinātas ne tikai nodarbības VBSS audzēkņiem, bet tā pakalpojumi pieejami arī ikvienam aktīvās un veselīgās atpūtas cienītājiem. Tek piedāvātas 40 minūšu nodarbības rīta un vakara stundās. Uzņēmumiem un iestādēm ir iespēja izīrēt peldbasiena celiņus, bet mazajiem valmieriešiem tiek organizēti trīs mēnešu peldētapmācības kursi u.c. nodarbības.

Saskaņā ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes 2010.gada 5.augustā apstiprināto cenrādi, VBSS audzēkņiem vecāku līdzfinansējums profesionālās ievirzes sporta programmās peldēšanā būs LVL 5 mēnesī par audzēkni.

50% atlaide pieejama ģimenēm, no kurām divi vai vairāk bērni trenējas VBSS sporta programmās, kā arī, ja audzēknis apmeklē divas vairāk programmas. Atlaides tiek piešķirtas bērniem ar invaliditāti, SOS bērnu ciemata iemītniekiem, kā arī Latvijas izlašu dalībniekiem, sociāli maznodrošinātu ģimeņu bērniem u.c. sabiedrības grupām.

Valmiera