Dārza svētki Valmieras novada fondā

Sestdien, 3.jūlijā Valmieras Pilsētas svētku pasākumu ietvaros norisināsies dārza svētki Valmieras novada fondā, kuros ikviens interesents varēs iepazīties ar fonda darbību un piedalīties dažādās spēlēs un aktivitātēs.

„Valmieras novada fonds šovasar atzīmēs piecu gadu jubileju, tāpēc, lai atskatītos uz šajā laikā paveikto, fonds ikvienu interesentu aicina uz „Dārza svētkiem". Pasākuma laikā būs iespēja piedalīties „Pārtikas groza" salikšanā, atstāt savus vēlējumus fondam „Labo vārdu lādītē", iepazīties ar citiem fonda cilvēkiem „Draudzīgo sarunu stūrītī", kā arī piedalīties citās aktivitātēs," informē Valmieras novada fonda sabiedrisko attiecību speciāliste Solvita Šķēle.

Tā kā draugi ir fonda lielākais dārgums, ikviens pasākuma viesis varēs pievienot savu vārdu Valmieras novada 100 draugu sarakstam. „Kļūt par „Valmieras novada draugu" var ikviens, ziedojot vismaz 20 latus. Šie ziedojumi tiek novirzīti fonda neaizskaramajam kapitālam, kas ir tā stabilitātes un darbības ilgtermiņa pamatā. Neaizskaramais kapitāls ļaus atbalstīt Valmieras un tās apkārtnes iedzīvotāju iniciatīvas nākotnē," stāsta Solvita Šķēle.

Valmieras novada fonds ir sabiedriska labuma organizācija, ko 2005. gada 30. jūnijā dibināja 13 valmierieši, lai sekmētu vietējās sabiedrības izaugsmi, dzīves kvalitāti un ļautu iedzīvotājiem saprast, ka pašu spēkiem var izdarīt daudz labu darbu.

Tā mērķis ir attīstīt kopienu filantropiju un mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmieras pilsētā un sešos apkārtējos novados - Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Burtnieku, Kocēnu un Beverīnas novadā, kā arī sekmēt Valmieras pilsētas un apkaimes izaugsmi un attīstību, atbalstot vietējiem iedzīvotājiem un novadam nozīmīgas iniciatīvas visdažādākajās jomās, piemēram, sociālajā sfērā, izglītībā, kultūrā, mākslā, amatieru sportā, novada vēsturē, vides aizsardzībā un citur.

Valmiera