Ekonomikas ministrs apmeklēs Līgatni un Valmieru

Ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) rīt, 23.oktobrī, apmeklēs Līgatni un Valmieru. Abu pilsētu apmeklējumu laikā ministram plānotas tikšanās ar pašvaldību vadību, vietējiem uzņēmējiem, kā arī diskusijas ar studentiem Vidzemes augstskolā Valmierā par ekonomisko situāciju valstī. 

 

Ministrs plkst. 10 plānojis tikties ar Līgatnes novada domes priekšsēdētāju Aināru Šteinu, lai pārrunātu pašvaldības aktualitātes. Pēc tam ministrs apmeklēs Līgatnes papīrfabriku, kur tiksies ar uzņēmuma vadību un iepazīsies ar papīrfabrikas darbību.

 

Pēc Līgatnes uzņēmuma apmeklējuma A.Kampars dosies uz Valmieru un plkst. 13.00 tiksies ar Valmieras domes vadību. Tikšanās laikā ministrs ar domes pārstāvi plāno pārrunāt pašvaldībai aktuālos jautājumus ekonomikas jomā, tai skaitā jautājumu par pašvaldības pieredzi un aktivitātēm valsts īstenotajā daudzdzīvokļu ēku siltināšanas programmā.

 

Valmierā daudzdzīvokļu ēku īpašnieki ir vieni no aktīvākajiem projektu iesniedzējiem minētajā programmā. No kopumā iesniegtajiem 89 projektu pieteikumiem, 30 pieteikumus ir iesnieguši valmierieši.

 

Pēc tikšanās masu saziņas līdzekļu pārstāvjiem būs iespēja uzdot ministram viņus interesējošus jautājumus.

 

Pēc tikšanās Valmieras domē ministrs iecerējis apmeklēt Vidzemes augstskolu un plkst. 14 tiksies ar studentiem, lai diskutētu par Latvijas ekonomisko politiku, pašreizējo situāciju ekonomikā un Ekonomikas ministrijas paveikto pēdējo septiņu mēnešu laikā.

 

Vizītes turpinājumā A.Kamparam plkst. 15.00 paredzēta tikšanās ar vietējiem uzņēmējiem, lai pārrunātu uzņēmējiem aktuālos jautājumus saistībā ar ekonomisko situāciju valstī. Tikšanās notiks vienā no Valmieras lielākajiem uzņēmumiem, SIA „Valpro".

Valmiera