Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaujas tilta slēgšanas laikā no 24.septembra būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā Valmierā

No 24.septembra līdz 14.oktobrim transportlīdzekļu kustībai pilnībā tiks slēgs tilts pār Gauju Valmierā. Šajā laikā būtiskas izmaiņas būs arī pilsētas sabiedriskā transporta kustībā.

2.maršruta autobuss kursēs maršrutā Autoosta - Stacija, savukārt 4.maršruta autobuss kursēs no Purva ielas līdz pieturai „Hipotēku banka". 5.maršruta autobuss no Valmiermuižas, Brīvības ielas gar tirgu kursēs līdz pieturai „Galerija Valleta". 7.maršuta autobuss kursēs no Valmiermuižas līdz pieturai „Slimnīca", tad pa pilsētas apvedceļu, Kauguru, Rūpniecības un Cēsu ielām līdz Valmieras autoostai un pa Nākotnes ielu līdz VSŠ.

Pēc plkst.19:00 7.maršruta autobuss aties no pieturas „Hipotēku banka". 8.maršruta autobuss tiks novirzīts no Kocēniem līdz pieturai „Hipotēku banka". 10.maršruta autobuss tiks novirzīts no SCO līdz pieturai „Hipotēku banka". 11.maršruts svētdienās nekursēs.

1.maršruta un 3.maršruta autobusi kursēs bez izmaiņām.

Informācija par precīziem kursēšanas laikiem būs lasāma Valmieras pilsētas pašvaldības laikraksta „Valmiera domā un rada" septembra numurā, kā arī SIA „ VTU Valmiera" interneta vietnē www.vtu-valmiera.lv no 14.septembra.

Jāpiebilst, ka gājējiem kustība pār Gaujas tiltu būs atļauta, pārvietojoties līdzšinējā kārtībā pa pagaidu tiltu. Lai šķērsotu Gauju, transportlīdzekļu vadītāji tiek aicināti izmantot pilsētas apvedceļus. Tāpat transportlīdzekļu vadītāji, kas iebrauks pilsētā, jau laicīgi tiks brīdināti par satiksmes slēgšanu uz tilta - visos rotācijas apļos, kā arī citviet pilsētā tiks izvietotas informatīvas ceļazīmes par tilta slēgšanu.

Valmiera