Izdota jauna brošūra par Valmieru un apkārtējiem novadiem

Piektdien, 21.janvārī Valmieras pilsētas pašvaldība prezentēja jauno brošūru par pilsētu un apkārtējiem, Burtnieku, Kocēnu un Beverīnas novadiem.

Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Inese Kazuša informē, ka materiālā latviešu un angļu valodā izklāstīta informācija par Valmieras pilsētas vēsturi un attīstību mūsdienās.

Informācija par dabas bagātībām, arhitektūru un interesentiem objektiem, kā arī sporta un atpūtas iespējām izdevumā ir sastrukturizētas, lai lasīt tās būtu ērtāk un pārskatāmāk. Tekstu papildina krāšņas fotogrāfijas, kas izvēlētas gan no pašvaldības rīkotiem fotokonkursiem, gan uzņēmumu un iestāžu arhīviem. Brošūrā lasāma informācija arī par Burtnieku, Kocēnu un Beverīnas novadiem.

Ar ziņām par vietu skaitu un kontaktinformāciju brošūrā atrodama informācija par naktsmītnēm. Iekļauta arī karte u.c. noderīga informāciju.

„Brošūra būs noderīga gan tūristiem, gan citiem, kas vēlas uzzināt ko vairāk par Valmieru un tās apkārtni. Tā pieejama ikvienam nopērkama Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10). Brošūra būs pieejama arī starptautiskajā tūrisma izstādē „ Balttour 2011"," norāda I. Kazuša.

Valmiera