Izsludina konkursu par daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Rīgas ielā 26, Valmierā renovāciju 1

SIA „Valmieras Namsaimnieks" izsludina iepirkumu par daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas vienkāršotu renovāciju Rīgas ielā 26, Valmierā. Ar nolikumu var iepazīties SIA „Valmieras Namsaimnieks" mājas lapā

Pretendentu piedāvājumi iepirkumam jāiesniedz personīgi vai jāiesūta pa pastu Semināra ielā 2a, Valmierā līdz 2011.gada 21.februārim, pl.14.00.

Veicot mājas renovāciju plānots siltināt mājas fasādi, pamatus, bēniņu un pagraba pārsegumu, nomainīt koka logus un durvis, siltināt pagraba maģistrālo cauruļvadu, ieklāt cinkoto skārdu jumta parapetiem un ieejas jumtiņiem.

Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas renovācija tiks veikta ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu programmas „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi" ietvaros.

Jau ziņots, ka 2010.gadā SIA „Valmieras Namsaimnieks" ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru noslēdzis desmit līgumus par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšanu Valmierā. Pašlaik SIA izsludinājusi iepirkuma procedūras par vēl vairāku daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju

Komentāri 1

SIA "Solution Expert"

Ja Jums ir interese par māju siltināšanu ar ES 50% finansējumu, tad profesionāļi palīdzēs rast atbildes.
- ES finansējuma piesaiste;
- energoaudits;
- vienkāršotās renovācijas projekts;
- ēkas tehniskā apsekošana.

solutionexpert.lv

pirms 10 gadiem, 2011.01.31 11:56

Valmiera