Izsludina konkursu par daudzdzīvokļu mājas Valmierā renovāciju

SIA „Valmieras Namsaimnieks" izsludina iepirkumu par daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas vienkāršotu renovāciju Garā ielā 2, Valmierā. Ar nolikumu var iepazīties SIA „Valmieras Namsaimnieks" mājas lapā www.v-nami.lv.

Pretendentu piedāvājumi iepirkumam jāiesniedz personīgi vai jāiesūta pa pastu Semināra ielā 2a, Valmierā līdz 2011.gada 14.februārim pulksten 14.00.

SIA „Valmieras Namsaimnieks" pārstāve Inese Kazuša informē, ka veicot mājas renovāciju, tai plānots mainīt logus un durvis, veikt pagraba un bēniņu siltināšanu un cauruļvadu maiņu, veikt kosmētisko kāpņu telpu remontu un sakārtot ieejas mezglu. Tāpat tiks mainīts jumta segums.

Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas renovācija tiks veikta ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu programmas „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi" ietvaros.

I.Kazuša atzīmē, ka 2010.gadā SIA „Valmieras Namsaimnieks" ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru noslēdzis desmit līgumus par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšanu Valmierā. Iepirkuma procedūras par darbu veikšanu pēc ilgstošām sarunām ar Iepirkuma uzraudzības biroju noslēgušās piecām mājām.

„Šajā sezonā, tiklīdz to atļaus laika apstākļi, siltināšana noteikti tiks uzsākta Gaides ielā 1, A.Upīša ielā 4, Kr.Valdemāra ielā 3, Rīgas ielā 3, A.Upīša ielā 1b. Pašlaik izsludināts konkurss par G.Apiņa ielas 22.nama, kā arī mājas Annas iela 8 un Alejas iela 3 renovāciju. Tuvākajās dienās tiks izsludināts iepirkums arī par daudzdzīvokļu māju Rīgas ielā 26, Gaujas ielā 11 renovācijas darbu veikšanai," norāda I. Kazuša.

Valmiera