Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludina sabiedrisko apspriešanu par atļauju nocirst 36 kokus Valmierā

Valmieras pilsētas pašvaldības Nekustamā īpašuma pārvalde iedzīvotājus aicina piedalīties sabiedriskajā apspriešanā par atļauju nocirst 36 kokus Ziloņu ielā, Valmierā. Sabiedriskās apspriešanas sanāksme un tikšanās ar ciršanas ierosinātājiem notiks trešdien, 25.janvārī, plkst. 17.00 Valmieras pilsētas pašvaldības telpās, Lāčplēša ielā 2.

Koku novērtēšanas komisija, izvērtējot situāciju, konstatējusi, ka Bastiona nogāzē pie Ziloņu ielas, koki bojā Bastiona mūra sienas un brucina nogāzi, tādējādi gan apdraudot iedzīvotāju drošību, gan arī kaitējot vēsturiskā mūra sienām. Nociršanai paredzētie koki ir sēklaudži, lielākoties kļavas.

Ar Koku novērtēšanas komisijas lēmumu un lietas materiāliem interesenti var iepazīties Valmieras pilsētas pašvaldības Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldē Lāčplēša ielā 2, Valmierā 109.kabinetā pašvaldības darba laikā līdz 2012.gada 2.februārim (ieskaitot). Turpat iespējams iesniegt arī priekšlikumus un ierosinājumus, kas radušies pēc iepazīšanās ar lietas materiāliem.

Sabiedriskā apspriešana izsludināta pamatojoties uz Valmieras pilsētas 04.11.2010. saistošo noteikumu Nr. 98 „Par koku ciršanu ārpus meža zemes Valmieras pilsētā" 1.10.punktu un Valmieras pilsētas pašvaldības Koku novērtēšanas komisijas 16.12.2011. lēmumu.

Valmiera