J. Daliņa stadiona teritorijā izveidotā slēpošanas trase kļūst populāra

„Šoziem J. Daliņa stadiona teritorijā izveidoto distanču slēpošanas trase īsā laikā kļuvusi par iecienītu brīvā laika pavadīšanas vietu, un to aktīvi izmanto arvien vairāk Valmieras pilsētas iedzīvotāji un viesi, lai veselīgi un patīkami pavadītu brīvo laiku un izbaudītu ziemas priekus," informē Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Inese Kazuša.

J. Daliņa stadiona pārvaldnieks Jānis Blūms atzīst, ka, lai arī laika apstākļi ir mainīgi un brīžiem ne visai piemēroti ziemas sporta veidiem, tomēr arvien vairāk apmeklētāju labprāt bez maksas izmanto piedāvāto iespēju.

Šobrīd novērots, ka vislabprātāk trasi izmanto ģimenes ar bērniem, kā arī vecāka gada gājuma cilvēki, jo īpaši darbdienās dienas gaišajā laikā, kad trase mazāk noslogota.

Tāpat J. Blūms aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem un vērsties ar ieteikumiem vai idejām par nepieciešamajiem uzlabojumiem trases iekārtošanā.

Jaunizveidotā trase ir 1.5km garš aplis, kas līdz ar diennakts tumšās daļas iestāšanos, tiek izgaismots slēpotāju ērtībai. Trase pieejama slēpot gribētājiem visu nedēļu, arī brīvdienās līdz pat pulksten 22.00. Lai arī pakalpojums ir bez maksas, šobrīd tas pieejams tikai ar savu rīcībā esošo inventāru.

Valmiera