Marts- Laba servisa mēnesis Valmieras pilsētas pašvaldībā

No pirmdienas, 1.marta sesto gadu visā Latvijā norisināsies Laba servisa mēnesis. Kampaņā ar devīzi „Uzslavē labu servisu!" piekto reizi iesaistīsies arī Valmieras pilsētas pašvaldība, aicinot apmeklētājus iepazīt un novērtēt pašvaldības darbu.

Šogad Laba servisa mēneša ietvaros Valmieras pilsētas pašvaldībā ik nedēļu norisināsies īpaši pasākumi, iesaistot gan iedzīvotājus, gan darbiniekus. Kampaņas laikā 11.martā ikviens interesents aicināts uz iedzīvotāju sapulci, savukārt 18.martā norisināsies jauniešu debates ar domes deputātiem. Visu mēnesi iedzīvotāji tiks informēti par pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem. Savukārt darbiniekiem norisināsies apmācības un citas aktivitātes.

Pašvaldība aicina ikvienu valmierieti iesaistīties Laba servisa mēneša kampaņā, novērtējot pašvaldības sadarbību ar iedzīvotājiem. Lai paustu viedokli par apmeklētāju apkalpošanas kvalitāti Valmieras pilsētas pašvaldībā, iedzīvotāji var aizpildīt anketas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2, zvanīt 1188, rakstīt [email protected]

 

 

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ; sūtīt īsziņu uz numuru 1188 ar kodu MARTS un uzslavas tekstu, kā arī paust viedokli rakstiski interneta vietnē www.labsserviss.lv.

 

 

Kampaņas noslēgumā tiks apkopoti rezultāti un paziņoti desmit uzslavētākie uzņēmumi Latvijā - pa vienam no katras nozares (lielie tirdzniecības uzņēmumi/mazie tirdzniecības uzņēmumi, finanses, telekomunikācijas, tūrisms, restorāni/bāri/kafejnīcas, valsts iestādes, auto, skaistums un veselība, kurjerpakalpojumi, citi pakalpojumi). Pērn Valmieras pilsētas pašvaldība saņēma Laba servisa mēneša kampaņas „Uzslavē labu servisu!" speciālo atzinību kā aktīvākā pašvaldība.

 

 

Jāpiebilst, ka kampaņa „Uzslavē labu servisu!" šogad izceļas ar īpaši daudzveidīgu dalībnieku klāstu - šogad nolēmuši piedalīties 50 visdažādāko nozaru uzņēmumi, vairāk kā 900 klientu apkalpošanas vietas visā Latvijā, no finanšu jomas līdz augstskolām.

Kampaņas „Uzslavē labu servisu" mērķis ir celt klientu un apmeklētāju apkalpošanas kvalitāti. Vienlaikus ar kampaņas palīdzību tiek arī celta klientu un apmeklētāju apkalpošanas darbinieku motivācija un profesijas prestižs - aicinot sabiedrību novērtēt šo nepieciešamo un nebūt ne vieglo darbu.

Valmiera