Mazie valmierieši mācīsies slidot

No 1.februāra Valmieras pilsētas izglītības iestāžu 4.klašu audzēkņi un Valmieras Vājdzirdīgo bērnu internātpamatskolas - attīstības centra 5.klases audzēkņi Vidzemes Olimpiskajā centrā piedalīsies slidotapmācības nodarbībās.

Valmieras Izglītības pārvaldes vadītāja Inga Zariņa-Bojāre informē, ka slidotapmācība 4.klašu audzēkņiem pilnveidos sporta nodarbību piedāvājumu un būs secīgs turpinājums 3.klasēs uzsāktajai peldētapmācībai. Kopumā slidotapmācības nodarbības apmeklēs vairāk nekā 260 audzēkņi. Nodarbības norisināsies reizi nedēļā - no šā gada 1.februāra līdz marta beigām.

Slidotapmācība tiks nodrošināta sadarbībā ar Vidzemes Olimpisko centru. „Bērnu vecākiem par nodarbībām nebūs jāmaksā, tās tiks nodrošinātas ar Valmieras pilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu," skaidro Inga Zariņa-Bojāre.

Jāpiebilst, ka slidotapmācības nodarbības Vidzemes Olimpiskajā centrā pēc bērnu vecāku un pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju iniciatīvas periodiski jau organizētas pirmsskolas vecuma bērniem.

Valmiera