Nākamās nedēļas sākumā Valmierā viesosies Coca – Cola Ziemassvētku karavāna

Turpinot vairāk kā 10 gadus ilgās tradīcijas, Coca - Cola arī šogad īsteno labdarības akciju Ziemassvētku karavāna. Pirmdien, 13.decembrī, Valmierā, pie Kultūras centra no pulksten 15.00 arī valmieriešiem būs iespēja satikt Ziemassvētku vecīti un kopā ar elfiem radoši darboties viņu darbnīcā.

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Neimane informē, ka pasākumā ikvienam interesentam būs iespēja arī apskatīt karavānas automašīnas no iekšpuses, kā arī kopā ar Ziemassvētku vecīša palīgiem izgatavot jauku svētku kartiņu.

„Coca-Cola jau vairāk kā desmit gadus savu Ziemassvētku akciju ir saistījusi ar labdarības pasākumiem. Sadarbībā ar Sergeja Jēgera Labdarības fondu, šogad nolēmām atbalstīt rehabilitācijas centru „Dūjas" Jēkabpils novadā, lai, uzsākot vasaras sezonu, rehabilitācijas centra bērniem būtu iespēja rotaļāties jaunā atpūtas laukumā," informē Coca-Cola Hellenic Latvia pārstāve Ieva Keviešena.

E. Neimane norāda, ka šogad no katras iegādātās 2 litru Coca-Cola, Coca-Cola light vai Coca-Cola Zero pudeles ar Ziemassvētku etiķeti un uz tās esošo informāciju par labdarības akciju, Coca-Cola ziedos 1 santīmu, lai par kopēji iegūto naudu izveidotu atpūtas un rotaļu laukumu rehabilitācijas centrā „Dūjas". Tas ir psiholoģiskās rehabilitācijas centrs bērniem ar onkoloģiskajām un hematoloģiskajām saslimšanām, viņu vecākiem un tuviniekiem psihisko un fizisko spēju atgūšanai pēc ķīmiskās terapijas un operācijām, kā arī bērniem ar redzes, dzirdes un fiziskās attīstības traucējumiem. Šobrīd „Dūjas" ir vienīgais šāda veida rehabilitācijas centrs Baltijas valstīs.

Ziemassvētku karavāna sava ceļojuma laikā no 12. līdz 16.decembrim viesosies piecās Latvijas pilsētas - Rīgā, Valmierā, Kuldīgā, Jēkabpilī un Daugavpilī.

Valmiera