No 5.janvāra - izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā Valmieras pilsētā

Ņemot vērā iedzīvotāju ieteikumus, no trešdienas, 5.janvāra Valmieras pilsētā mainīsies sabiedriskā transporta kustība vairākos maršrutos.

SIA „VTU Valmiera" Pārvadājumu daļā informēja, ka no 2011.gada 5.janvāra vairākos maršrutos valmierieši bez pārsēšanās varēs nokļūt uz izglītības un veselības iestādēm un darbavietām.

SIA „VTU Valmiera" pārstāve Inese Kazuša norāda, ka līdzšinējais 1.maršruts (Valmiermuiža- SCO - Centrs) pagarināts līdz Kocēniem un kursēs maršrutā SCO - Valmiermuiža- Apiņa iela - Slimnīca - Kocēni un atpakaļ Kocēni - Slimnīca- Centrs - SCO ar intensitāti aptuveni reizi 1-1,5 stundās.

2.maršruts (VSŠ - Centrs - VSŠ) paliek nemainīgs, izņemot to, ka papildus darba dienās divi reisi no rīta un divi reisi vakarā kursēs līdz pirmsskolas izglītības iestādei „Bitīte" un līdz kurināmajai bāzei Mūrmuižas ielā.

3.maršruts (Stacija - Centrs - Stacija) no 5.janvāra tiks slēgts.

4.maršruts Purva iela - Apiņa iela - Centrs Apiņa iela - Purva iela kursēs tāpat kā līdz šim.

5.maršruta autobuss kursēs maršrutā Valmiermuiža- Brīvības iela - Apiņa iela- Centrs. Darba dienās laika posmā no plkst.9:05 līdz plkst.12:30, bet sestdienās laika posmā no plkst.7:35 līdz plkst.12:15 5.maršruta autobuss kursēs no autoostas gar tirgu uz Brīvības ielu un atpakaļ.

6.maršruts Kocēni - Slimnīca - Centrs kursēs tāpat kā līdz šim.

7.maršruta autobuss maršrutā Brenguļu iela - Centrs - Valmiermuiža un pretējā virzienā Valmiermuiža - Brīvības iela - Centrs - Brenguļu iela kursēs visu dienu.

8.maršruta autobuss maršrutā Brenguļu iela - Slimnīca - Kocēni un pretējā virzienā Kocēni - Slimnīca - Brenguļu iela kursēs visu dienu.

I.Kazuša informē, ka pasažieru apkalpošana notiks visās pilsētas pieturās. Pagaidām tiek saglabāta laika biļete - autobusa talons 1 stundai saglabājot nemainīgu cenu - biļete 1 stundai Ls 0,40 tirdzniecības vietās vai Ls 0,45 pie autobusa vadītāja. Mēnešbiļetes cena paliek nemainīga 16,80 Ls.

Papildus informāciju par maršrutu shēmām un autobusu kustības sarakstiem var iegūt www.vtu-valmiera.lv un www.valmiera.lv, bet no 4.janvāra ar jaunajiem sarakstiem varēs iepazīties pieturvietās.

Valmiera