No nākamās ceturtdienas būs slēgti vairāki ielu posmi Valmierā

No ceturtdienas, 5.maija, komunikāciju izbūves dēļ transporta kustībai pilnībā tiks slēgti vairāki ielu posmi Valmierā.

Transporta kustībai uz nedēļu tiks slēgts Linarda Laicena ielas posms no Cēsu ielas rotācijas apļa līdz iebrauktuvei stāvlaukumā pie Vidzemes Augstskolas. Apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Cēsu ielu, Fabrikas ielu vai Audēju ielu.

Savukārt transporta kustībai uz diviem mēnešiem tiks slēgts Limbažu, Beātes, Rubenes, Mālu un Matīšu ielas krustojums. Darbu veikšanas laikā kustība tiks nodrošināta tikai sabiedriskajam un operatīvajam transportam no Rubenes ielas uz Beātes ielu Purva ielas virzienā un atpakaļ.

Transporta kustība pa Limbažu ielu, Mālu ielu, Matīšu ielu un Beātes ielu virzienā uz slēgto krustojumu būs iespējama tikai līdz veicamo darbu zonai. Apbraukšanai ieteicams izmantot Purva ielu, Matīšu šoseju, Rīgas ielu, Andreja Upīša ielu, Beātes ielu vai Georga Apiņa ielu.

Uz mēnesi transporta kustībai tiks slēgts arī Andreja Upīša ielas posms no Rubenes ielas līdz Graudu ielai. Apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Rubenes, Annas un Graudu ielām.

Piekļūšana objektiem un dzīvojamajām mājām slēgto posmu zonā tiks nodrošināta. Pagaidu ceļa zīmes un norādes visu slēgto posmu apbraukšanai tiks uzstādītas ceturtdien, 5.maijā, darba dienas laikā.

Valmiera