No piektdienas slēgs Rīgas ielas posms no Georga Apiņa ielas līdz Matīšu šosejas rotācijas aplim

No piektdienas, 11.jūnija līdz otrdienai, 15.jūnijam pilnībā transporta kustībai tiks slēgts Rīgas ielas posms no Georga Apiņa ielas līdz Matīšu šosejas rotācijas aplim, jo notiks brauktuves asfaltēšana.

Rīgas ielas un Limbažu un Semināra ielas krustojums (virzienā no Beātes ielas un Leona Paegles ielas puses) asfaltēšanas laikā būs izbraucams.

Sabiedriskais transports virzienā uz Rīgu kursēs pa Rīgas, K.Baumaņa, Beātes, Limbažu, Rīgas, Brēžas, V.Baloža, Ausekļu, Vaidavas un Rīgas ielām.Jūsu pārlūkprogrammā šis attēls varētu nebūt redzams. Jūsu pārlūkprogrammā šis attēls varētu nebūt redzams. Virzienā uz Valmieras autoostu - pa Rīgas, Vaidavas, Ausekļa, V.Baloža, Brēžas, L.Paegles, Diakonāta un Rīgas ielām. Valmieras pilsētas nozīmes maršrutu autobusi, kuri kursē no Rīgas puses līdz pilsētas centram, apgriešanos veiks centra aplī un brauks līdz K.Baumaņa ielai.

Valmieras pilsētas nozīmes 5.maršruta autobuss virzienā uz autoostu kursēs pa Brīvības, Tērbatas, Lāčplēša un Rīgas ielām. Pasažierus apkalpos autobusu pieturās „Brīvības iela", „Apgabaltiesa", „Tirgus", „Galerija Valleta", „Autoosta".

Atgādinām, ka turpinoties rekonstrukcijai, transporta kustībai uz nenoteiktu laiku ir slēgts Rīgas ielas un Koku ielas krustojums. Piekļūšana veikalam „Reinis", Rīgas ielā 64, pa Kazarmu ielu, Sporta ielu un Skolas ielu.

Valmiera