No šodienas jauni satiksmes ierobežojumi Valmierā

Valmierā strauji turpinās Stacijas ielas, Cēsu ielas posmā no Gaujas tilta līdz Stacijas ielai un Mazā Stacijas ielas rekonstrukcija. Lai turpinātu rotācijas apļa izbūvi, no trešdienas, 8.jūnija pēcpusdienas autovadītājus un gājējiem būs jauni ierobežojumi- transporta kustībai tiks slēgta tā Cēsu ielas rotācijas apļa daļa, kas patlaban ved no Gaujas tilta uz Stacijas ielu.

Apbraucamais ceļš virzienā no Gaujas tilta uz Pārgauju tiks organizēts pa izbūvētu pagaidu brauktuvi caur stāvlaukumu pie Vidzemes augstskolas, tālāk pa Linarda Laicena ielu un Audēju ielu līdz Cēsu ielai. Lai nokļūtu uz veikalu „Rīts" (Stacijas ielā 2) un DUA „Neste", izbraucot no Cēsu ielas uz Stacijas ielu, būs atļauts labais pagrieziens.

Savukārt sabiedriskais transports no centra uz autoostu kursēs pa Linarda Laicena ielu, Audēju ielu un Cēsu ielu, pagaidu pietura tiks organizēta Linarda Laicena ielā starp Fabrikas ielu un Audēju ielu, pagaidu autobusu pietura Cēsu ielā pie ēkas Nr.10 tiks slēgta. Savukārt - sabiedriskais transports Cēsu un Smiltenes virzienā kursēs pa Linarda Laicena ielu un Rūpniecības ielu.

Lai atvieglotu transporta plūsmu apbraucamajā ceļā - Linarda Laicena ielā, Rūpniecības ielā un Audēju ielā, transporta līdzekļiem tā malās būs aizliegts apstāties un stāvēt.

Valmiera