No šodienas Valmierā slēgts Stacijas ielas un Pleskavas ielas krustojums

No trešdienas, 4.augusta Stacijas ielas rekonstrukcijas dēļ transporta kustībai pilnībā tiks slēgts Stacijas ielas un Pleskavas ielas krustojums dzelzceļa stacijas rekonstrukcijas darbu zonā.

Lai nokļūtu objektos, kuri atrodas Pleskavas ielas slēgtā posma zonā, ir izbūvēts pagaidu ceļš no Rūpniecības ielas un Marijas ielas krustojumam pieguļošā laukuma (t.i., no laukuma pie bijušā „Triāla") līdz Pleskavas ielas brauktuvei. Pa šo ceļu tiek nodrošināta piekļūšana šādiem objektiem - vairumtirdzniecības bāzei „ZEME" un Pleskavas ielas ēkām Nr. 1, 3, 5 un 7. Lai piekļūtu veikalam „Mēbeļu sala" (Stacijas ielā 55), jābrauc kā iepriekš - pa Marijas ielu, Ūdens ielu un Pleskavas ielu līdz ēkai Nr. 6.

Atgādinām, ka ielu rekonstrukcijas dēļ transporta kustībai slēgts arī Stacijas ielas posms no iebrauktuves pie ēkas Stacijas ielā Nr.17 līdz Meža ielai, Stacijas ielas posms no Marijas ielas līdz dzelzceļa stacijas laukumam un Cēsu ielas posms no Teodora Ūdera ielas līdz Mazai Stacijas ielai. Šo posmu apbraukšanas ceļi saglabājas esošie.

Valmiera