Norisināsies Biznesa dienas „Vidzeme 2011”

Ar Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstu jau 14.gadu pilsētā norisināsies reģionālās biznesa dienas. Tās organizēs Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Valmieras nodaļa sadarbībā ar pašvaldību, Valmieras muzeju, Valmieras Kultūras centru un Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatoru. Otrdien, 22.februārī pirmajā darba grupas sanāksmē pulcējās pasākuma organizatoriskā darba grupa.

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Inese Kazuša informē, ka šogad biznesa dienas „Vidzeme 2011" norisināsies 13. un 14.maijā.

Uzņēmējdarbības un izglītības izstāde notiks Kultūras centrā, savukārt teritorijā ap to tradicionāli būs amatnieku un mājražotāju tirdziņš. Arī šajā tiek domāts par ārvalstu sadarbības partneru piesaistīšanu, kā arī biznesa dienas bagātinās konference. Savas aktivitātes plāno Valmieras Biznesa un inovāciju inkubators.

„Ik gadu Biznesa dienas pulcē kuplu skaitu dalībnieku, kuru vidū ir gan ražošanas un pakalpojumu sfērā strādājoši uzņēmumi, gan individuālie komersanti no Vidzemes un citiem Latvijas reģioniem," stāsta I Kazuša.

Valmiera