Noskaidroti jaunie modes mākslinieki dalībai Vidzemes Modes šovā 1

15. aprīlī Valmieras Kultūras centrā notiks Vidzemes Modes šovs, kurā būs iespēja aplūkot jaunās modes tendences apvienojumā ar sātīgu šova programmu - būs gan dejas, gan mūzika, gan citi pārsteigumi.

"Pagājušajā nedēļā noslēdzies Vidzemes Modes šova rīkotais modes dizaineru konkurss par dalību pasākumā. Kopā konkursam pieteikušies septiņi dizaineri no Smiltenes, Cēsīm, Gulbenes, Rūjienas, Valmieras un Rīgas. Iesniegtos pieteikumus izskatīja žūrija - Valmieras Kultūras centra pārstāvis, Valmieras mākslas vidusskolas pārstāvis un modes šova organizatoru komanda," informē „Vidzeme Fashion Show" kontaktpersona Baiba Veidemane.

Žūrija atzina, ka darbus izvērtēt nebija viegli, jo katram māksliniekam ir savs rokraksts, un katrs no tiem savā veidā ir unikāls. Izvēlēties vienu dalībnieci bija grūti, tādēļ iespēja piedalīties tiek dota vairākiem māksliniekiem. Modes šovā savus tērpus rādīs dizainere no Cēsīm - Zane Zaharova un Elīna Žīgure no Smiltenes.

B. Veidemane stāsta, ka modes skati papildinās arī darbnīca - veikals „My Way Workshop". Šis zīmols radīts 2010.gadā un apvieno vairāku amatieru mākslinieku radošo darbību. 2011.gada pavasara/vasaras kolekciju „Barokoko" būs iespējams aplūkot modes šovā. Kolekcija demonstrē savdabīgu baroka un Coco Chanel stilu apvienojumu.

Komentāri 1

Valmiera