Notiks trešais Latvijas Forums – Mikrobiznesa un pašnodarbinātības ideju darbnīca

Trešdien, 28.oktobrī, pulksten 16.00 Valmierā notiks jau trešais Valsts prezidenta Valda Zatlera un Stratēģiskās analīzes komisijas rīkotais Latvijas Forums - Mikrobiznesa un pašnodarbinātības ideju darbnīca.

 

„Turpinot aizsākto sabiedrības pārmaiņu un pašorganizācijas kustību, četrās Latvijas pilsētās - Cēsīs, Jēkabpilī, Rēzeknē un Valmierā - tiks organizētas nodarbinātības darbnīcas, lai palīdzētu cilvēkiem ar viņu pašreizējo pieredzes un zināšanu bāzi izstrādāt plānu, kā viņi varētu uzsākt uzņēmējdarbību.

 

Katrā no Latvijas Foruma darbnīcām uzņēmējdarbības mentori un eksperti ieteiks cilvēkiem soļus, kā atrast vai realizēt viņu biznesa ideju un sākt uzņēmējdarbību, tādējādi parādot iespējamo ceļu no bezdarba līdz savam biznesam," informē Latvijas Valsts prezidenta kancelejas prezidenta preses dienests.

 

Darbnīcas otrajā daļā, balstoties uz labas prakses piemēriem no citām valstīm, atklātā diskusijā kopā ar ekspertiem darbnīcas dalībnieki tiks rosināti izstrādāt konkrētas idejas, kas Latvijas, novada vai reģiona apstākļos vislabāk noderētu mikrouzņēmējdarbības veicināšanai. Darbnīcas ir kā tests un apliecinājums, ka Latvijā var sekmīgi kļūt par pašnodarbināto vai mikrouzņēmēju.

 

Forumā piedalīties aicināti potenciālie uzņēmēji, kas vēlas uzsākt uzņēmējdarbību, tāpat arī eksperti un jau praktizējušies uzņēmēji, kas var sniegt padomu biznesa uzsākšanai un attīstībai, kā arī iedzīvotāji, kas vēlas kopā radīt un rast idejas mikrouzņēmējdarbības un pašnodarbinātības attīstībai.

 

Latvijas Foruma darbnīcās piedalīsies arī Valsts prezidents, kurš dosies uz Jēkabpili, kā arī Stratēģiskās analīzes komisijas un Latvijas Darba devēju konfederācijas pārstāvji, uzņēmējdarbības praktiķi un eksperti. Vairāk informācijas par plānoto Latvijas Forums nodarbinātības darbnīcu norisi - Valsts prezidenta Stratēģiskās analīzes komisijas ideju portālā www.saki.lv 

Valmiera