Notiks Valmieras Mūzikas skolas 90 gadu jubilejas noslēguma koncerts

Sestdien, 20.novembrī, pulksten 16.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Valmieras Mūzikas skolas 90 gadu jubilejas noslēguma koncerts.

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Neimane informē, ka tajā skatītājus ar savu muzikālo sniegumu priecēs Jautrīte Putniņa, Inga Šļubovska, Helēna Laukmane, Natālija Meļņikoviča, Kristaps Pētersons, Roberts Ķibermanis, Klāvs Ābols, Liene Golovacka, Maija Ozola, kā arī Mūzikas skolas ansambļi, kori un orķestri.

Ar muzikāliem sveicieniem jubilejas koncertā uzstāsies arī Mūzikas skolas draugi no Lipštates (Vācija), Høje-Taastrup (Dānija), Solnas (Zviedrija), Uničovas (Čehija), Tartu (Igaunija), Šauļu, Panevēžas (Lietuva) mūzikas un mākslas skolām, kā arī draugi no Vidzemes Mūzikas skolas. Ieeja koncertā bez maksas.

„Uz jubilejas koncertu mīļi gaidīti arī skolas bijušie darbinieki un absolventi. Pēc koncerta kopīga tikšanās un svētku balle Valmieras 5.vidusskolas zālē. Sīkāka informācija pa tālruni 64281150," norāda E. Neimane.

Viņa atgādina, ka oktobrī Valmieras Mūzikai apritēja 90 gadi. Tā ir lielākā mūzikas skola Vidzemē un vecākā visā Latvijā. Par godu īpašajam notikumam, oktobra un novembra mēnešos Valmierā norisinājās vairāki mūzikas koncerti, kuros valmieriešiem un pilsētas viesiem bija iespēja baudīt kvalitatīvu mūzikas programmu gan skolas audzēkņu un absolventu, gan arī pedagogu izpildījumā.

Valmiera