Notiks Valmieras un tās apkārtnes tūrisma veicināšanas konsultatīvās padomes sēde

Ceturtdien, 7.aprīlī, pl.15:00 Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora telpās (Purva ielā 12A) kārtējā sanāksmē pulcēsies Valmieras un tās apkārtnes tūrisma veicināšanas konsultatīvā padome.

Tikšanās laikā plānots pārrunāt vasaras tūrisma sezonas atklāšanas pasākuma norisi 7.maijā, iepazīties un diskutēt par jaunas tūrisma vietnes internetā izveidi. Tāpat klātesošie iepazīsies ar Vidzemes Tūrisma asociācijas šā gada darba plāniem un pārspriedīs citus jautājumus.

Jau ziņots, ka nolūkā veicināt tūrisma jomas attīstību un tūrisma piedāvājuma atpazīstamību nacionālā un starptautiskā mērogā, sekmētu uzņēmēju un ekspertu iesaistīšanu tūrisma jomas attīstībā Valmierā un tās apkārtnē, pieredzes un zināšanu apmaiņu tūrisma jomā, Valmieras pilsētas pašvaldības dome pagājušā gada novembrī izveidoja Valmieras un tās apkārtnes tūrisma veicināšanas konsultatīvo padomi.

Tās sastāvu veido deleģēti Beverīnas, Kocēnu, Burtnieku, Mazsalacas, Rūjienas un Naukšēnu novadu pašvaldību pārstāvji, kā arī novadu tūrisma jomas uzņēmēji un eksperti.

Valmiera