Notiks Valmieras un tās apkārtnes tūrisma veicināšanas konsultatīvās padomes sēde

Ceturtdien, 24.februārī, pl.15:00 kārtējā sanāksmē pulcēsies Valmieras pilsētas un tās apkārtnes tūrisma veicināšanas konsultatīvā padome.

Tās laikā klātesošie diskutēs par saņemtajiem dalībnieku ierosinājumiem, laivu piestātnes Valmierā Gaujas krastā apsaimniekošanu un izmantošanu tūrismā, pārrunās izstādes „Balttour 2011"rezultātus. Tāpat klātesošie tiks informēti par Lauku atbalsta dienesta aktualitātēm tūrismā u.c. jautājumiem. Tikšanās notiks Valmieras pilsētas pašvaldības telpās Lāčplēša ielā 2.

Jau ziņots, ka nolūkā veicināt tūrisma jomas attīstību un tūrisma piedāvājuma atpazīstamību nacionālā un starptautiskā mērogā, sekmētu uzņēmēju un ekspertu iesaistīšanu tūrisma jomas attīstībā Valmierā un tās apkārtnē, pieredzes un zināšanu apmaiņu tūrisma jomā, Valmieras pilsētas pašvaldības dome pagājušā gada novembrī izveidoja Valmieras un tās apkārtnes tūrisma veicināšanas konsultatīvo padomi.

Tās sastāvu veido deleģēti Beverīnas, Kocēnu, Burtnieku, Mazsalacas, Rūjienas un Naukšēnu novadu pašvaldību pārstāvji, kā arī novadu tūrisma jomas uzņēmēji un eksperti.

Valmiera