Pansionātā „Valmiera” gatavojas valsts svētkiem

Šonedēļ Valmierā ar vairākiem svētku pasākumiem tiks atzīmēta Latvijas Republikas proklamēšanas diena. Arī pansionātā „Valmiera" jūtama īpaša svētku noskaņa.

„Kā jau ikvienā svētku reizē ierasts, cenšamies sagādāt visiem pansionāta iemītniekiem īpašu svētku sajūtu. Nedēļas sākumā pie mums jau viesojās radošās studijas „Pekšņi" dalībnieki, lai priecētu pansionāta iemītniekus ar muzikāliem priekšnesumiem. Parūpēsimies arī par atbilstošiem rotājumiem un svētku mielastu 18.novembrī, kurā varēs baudīt tradicionālus latviešu ēdienus. Skanēs arī dzejolis par Latviju. Svētku sajūtu un pacilātu noskaņojumu pansionāta iemītniekiem rada arī vecās latviešu filmas, kas šajās dienās tiek demonstrētas vairākos televīzijas kanālos un gūst lielu atsaucību," norādījusi pansionāta „Valmiera" direktore Teiksma Rusmane.

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāiste Elīna Neimane piebilst, ka aizvadītajā nedēļā pansionāta filiālē Kauguru ielā 3 norisinājās Mārtiņdienai veltīts pasākums, kurā pansionāta iemītniekus ar priekšnesumiem priecēja Valmieras pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi.

Valmiera