Par sabiedriskā transporta kustību Valmierā Lieldienās

SIA „VTU Valmiera" informē par Valmieras pilsētas nozīmes maršrutu autobusu kustību sarakstu izmaiņām Lieldienu svētku dienās.

Piektdien, 2. un pirmdien, 5.aprīlī Valmieras pilsētas nozīmes maršrutu reisi tiks veikti kā svētdienā.

Atgādinām, ka no 2.aprīļa Valmierā tiek mainīta sabiedriskā transporta kustības shēma. No piektdienas sabiedriskais transports no astoņiem galapunktiem (Purva ielas, Valmiermuižas, SCO, Brīvības ielas, dzelzceļa stacijas, VSŠ, SPII „Bitīte", slimnīcas) kursēs centra virzienā, kur veiks apgriešanās ceļu - kustību pretēji pulksteņa rādītāja virzienam pa Rīgas, K.Baumaņa, Beātes, A.Upīša ielu un dosies atpakaļ uz maršruta galapunktu. Pilsētas centrā tiks izveidotas divas „tranzītpieturas", kur notiks pasažieru apmaiņa jeb pārsēšanās- pieturā „Centrs" K. Baumaņa ielā, kas tiks izveidota no jauna pie centra stāvlaukuma, un „Kino" Rīgas ielā.

Ieviešot jaunu sabiedriskā transporta kustības shēmu, no 2.aprīļa braucieniem autobusos Valmieras pilsētā tiks ieviesta stundas biļete. Turpmāk pasažieri ar iegādāto braukšanas talonu sabiedriskajā transportā drīkstēs pārvietoties vienu stundu no kompostrēšanas brīža, neatkarīgi no izmantoto braucienu skaita. Talona cena saglabāsies līdzšinējā: iegādājoties to biļešu tirdzniecības vietās- Ls 0.40, pērkot pie autobusa vadītāja- Ls 0.45, savukārt mēnešbiļetes cena saglabāsies Ls 16.80.

Valmiera