Profesionālo asociāciju biedri aicināti uz bezmaksas mācībām Valmierā

Latvijas Pašvaldību mācību centrs (LPMC) sadarbībā ar Vidzemes Biznesa un inovāciju inkubatoru (VBII) profesionālo asociāciju biedriem (uzņēmējiem, mediķiem, pedagogiem, lauksaimniekiem un citiem interesentiem) piedāvā 3 dienu bezmaksas mācības „Lēmumu pieņemšanas process, interešu konflikti un finansējuma piesaiste ideju realizēšanai".

Projekta vadītāja asistente Ance Fokerote informē, ka mācības tiek organizētas 27. un 28.janvāri un 18.februārī no pulksten 10.00 līdz 16.00 VBII telpās, Valmierā, Purva iela 12a.

„Mācību programma ir veidota balstoties uz pašu profesionālo asociāciju norādītām mācību vajadzībām un tajās tiks apskatītas sekojošanas tēmas: „Eiropas Savienības finansējuma piesaiste ideju īstenošanai", „Konstruktīvs un efektīvs lēmumu pieņemšanas process", „Interešu konflikti un korupcijas riski"," norāda A. Fokerote.

Mācību dalībnieki, kuri piedalīsies visās 3 mācību dienās, mācību programmas noslēgumā saņems LPMC apliecību.

A. Fokerote atzīmē, ka mācības tiek organizētas Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda finansēta un Valsts Kancelejas sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fonda administrēta projekta „Profesionālo biedrību izglītošana par lēmumu pieņemšanas procesiem, interešu konfliktiem un finanšu līdzekļu piesaisti projektu ideju realizācijai" ietvaros.

Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu mācībās, aicinām ikvienu interesentu savlaicīgi iepriekš pieteikties mācībām LPMC pa telefonu 67551217, 67552252, pa e-pastu [email protected] vai internetā http://lpmc.lv/lv/projekti/esf/bezmaksas-macibas.html.

Šīs apmācības tiek organizētas arī Talsos, Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzeknē, Saldū un citur Latvijā.

Valmiera