Sestdien norisināsies Tirdzniecības centra „Valleta” 2 gadu jubilejas svinības

Jau šo sestdien, 21. novembrī Valmierā ar plašu svētku programmu Tirdzniecības centrs (TC) „Valleta" atzīmēs 2 gadu jubileju. Unikāls notikums būs Latvijas rekorda uzstādīšana kopā ar Māri Grigali un raidījumu Tautas Balss. Tāpat tiks izlozēti Tallink ģimenes ceļojumi uz Stokholmu, kā arī nogaršota IKI dāvinātā dzimšanas dienas torte, gatavota pēc bērnu zīmējumu konkursa uzvarētāja idejas.

 

Aktivitātes, spēles, sacensības, piepūšamās atrakcijas un konkursi notiks visas dienas garumā no plkst. 10.00-21.00. Bet no plkst. 14.30 Māris Grigalis iesildīs visus rekorda dalībniekus, lai plkst.15.00 uzstādītu jaunu Latvijas rekordu: Lielākais dejotāju skaits tirdzniecības centrā. Rekorda īstenošanā var iesaistīties ikviens - deju kolektīvi, grupas vai individuālie dalībnieki. Plkst. 14.30 tiks uzsākta rekordistu reģistrēšana.

 

Savukārt svētku kulminācijā, kas sāksies plkst. 17.00 un kuru vadīs Dāmu duets no Gulbenes, uzstāsies dziedošā Krastiņu ģimene un deju studija Explosion. Norisināsies izlozes un aktīvāko dzimšanas dienas viesu apbalvošana.

 

Ir noslēdzies arī zīmējumu konkurss „Dzimšanas dienas torte", kas guva neticamu vidzemnieku atsaucību, jo tika iesūtītas 620 vizualizācijas par to, kādai jāizskatās TC „Valleta" jubilejas tortei. „Konkursa darbu izstrādē ir ieguldīts ļoti liels darbs un mēs to spējam novērtēt! Vissirsnīgāko Paldies! vēlamies veltīt visiem Vidzemes bērnu dārziem, skolām un ģimenēm par centību un radošajām idejām.

 

Ļoti ceru, ka iesaistīšanās šajā konkursā ir sniegusi pozitīvas un patīkamas emocijas. Konkursa uzvarētāju esam jau noteikuši, taču pagaidām uzturēsim intrigu - kopā ar jubilejas tortes pasniegšanu apbalvosim arī tās idejas autoru," stāsta TC „Valleta" direktore Dace Sideļska.

 

Lielveikals IKI jau strādā pie dzimšanas dienas tortes dizaina izveides, lai pagatavotu to līdzīgu iecerētajai autora idejai un pārsteigtu jubilejas viesus.

Valmiera