Šodien VJC „Vinda” atklās Eņģeļu dārzu

Jau šodien pie Valmieras Jaunatnes centra (VJC) „Vinda" tiks veidots īpašs Eņģeļu dārzs, kurā koki tiks izrotāti ar Valmieras pilsētas 1.-6.klašu audzēkņu darinātiem eņģeļiem. Eņģeļu dārzs tiek veidots, atbalstot labestības akciju "Eņģeļi pār Latviju".

Šodien, 6. decembrī plkst. 15.00 pie Vindas tiks atklāts Eņģeļu dārzs, kurā koki tiks rotāti ar Valmieras pilsētas izglītības 1.-6. klašu skolēnu darinātajiem eņģeļiem. Tāpat Eņģeļu dārza kokus aicināti rotāt arī pārējie valmierieši.

Eņģeļu dārzā mazākie pasākuma apmeklētāji noteikti priecāsies satikt „Swedbank" pīli Otto un vāveri Rūdolfu, kas pasākuma apmeklētājiem dalīs eņģeļu uzlīmes. Lai neviens pasākuma dalībnieks nenosaltu, VJC „Vinda" atnākušajiem dāvās krūzīti siltas tējas. Savukārt par gaidām svētku sajūtām gādās gan vokālā grupa „Notiņas", izpildot Ziemassvētku dziesmas, gan arī VJC „Vinda" estrādes vokālās studijas solisti. Ar muzikāliem priekšnesumiem atnākušos priecēs arī pūtēju orķestra dalībnieki.

Arī šogad notiek Labestības akcija „Eņģeļi pār Latviju", kas aicina palīdzēt bērniem, kuriem iedzimtu slimību vai traģisku nelaimes gadījumu dēļ ir nepieciešama specifiska un ilgstoša ārstniecība un rehabilitācija. Akcijas laikā pirms Ziemassvētkiem savus namus, iestādes un uzņēmumus rotāt ar eņģeļiem aicināts ikviens valmierietis.

Valmiera